Gerelateerde producten
Specifications
| Kenmerken | Standaard |
| Aantal m² per pallet | 150 |
| Fabrikant | Knauf |
| Lengte | 250 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 13 mm |
| Afwerking | Met 2 afgeschuinde kanten |
| Kwaliteit | Lotkeuze |
| Kenmerken | Standaard |
| Aantal m² per pallet | 150 |
| Fabrikant | Knauf |
| Lengte | 250 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 13 mm |
| Afwerking | Met 2 afgeschuinde kanten |
| Kwaliteit | Lotkeuze |