Gerelateerde producten
Specifications
| Fabrikant | Wienerberger |
| Model | 44/993 Leikleur |
| Formaat | 25,3x32 cm |
| Aantal m² per pallet | 30m² |
| Aantal stuks per m² | 19.2 stuks |
| Aantal stuks per pallet | 576 stuks |
| Sluiting | Dubbel |
| Latafstand | 24,8 cm |
| Dakhelling | 20° |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Model | 44/993 Leikleur |
| Formaat | 25,3x32 cm |
| Aantal m² per pallet | 30m² |
| Aantal stuks per m² | 19.2 stuks |
| Aantal stuks per pallet | 576 stuks |
| Sluiting | Dubbel |
| Latafstand | 24,8 cm |
| Dakhelling | 20° |