Gerelateerde producten
Specifications
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol Multifit 035 |
| Lengte | 530 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 14 cm |
| Aantal per pak | 1 |
| Rd-waarde | 4.00 |
| Toepassing | Plafond |
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol Multifit 035 |
| Lengte | 530 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 14 cm |
| Aantal per pak | 1 |
| Rd-waarde | 4.00 |
| Toepassing | Plafond |