Gerelateerde producten
Specifications
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol TR 312 |
| Breedte | 45 cm |
| Dikte | 18 cm |
| Aantal per pak | 3 |
| Rd-waarde | 4.50 |
| Lambda waarde | 0.040 |
| Toepassing | Hellend dak |
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol TR 312 |
| Breedte | 45 cm |
| Dikte | 18 cm |
| Aantal per pak | 3 |
| Rd-waarde | 4.50 |
| Lambda waarde | 0.040 |
| Toepassing | Hellend dak |