Gerelateerde producten
Spécifications
| Fabrikant | Wienerberger |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| KLEUR | Zwart |
| Model | Engobe zwart |
| Formaat | 21,5x29,7 cm |
| Aantal m² per pallet | 27,5m² |
| Aantal stuks per m² | 22 stuks |
| Aantal stuks per pallet | 600 stuks |
| Latafstand | 24.1 cm |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| KLEUR | Zwart |
| Model | Engobe zwart |
| Formaat | 21,5x29,7 cm |
| Aantal m² per pallet | 27,5m² |
| Aantal stuks per m² | 22 stuks |
| Aantal stuks per pallet | 600 stuks |
| Latafstand | 24.1 cm |