Gerelateerde producten
Spécifications
| Fabrikant | Imerys |
| KLEUR | Antraciet |
| Model | Tenord antraciet |
| Formaat | 23.8 x 34 cm |
| Aantal m² per pallet | 23 m² |
| Aantal stuks per pallet | 420 stuks |
| Sluiting | Dubbel |
| Latafstand | Variabel: 25 - 27cm |
| Fabrikant | Imerys |
| KLEUR | Antraciet |
| Model | Tenord antraciet |
| Formaat | 23.8 x 34 cm |
| Aantal m² per pallet | 23 m² |
| Aantal stuks per pallet | 420 stuks |
| Sluiting | Dubbel |
| Latafstand | Variabel: 25 - 27cm |