Gerelateerde producten
Spécifications
| Fabrikant | Wienerberger |
| KLEUR | Antraciet |
| Model | 44/993 Antraciet |
| Formaat | 22,1x30,4 cm |
| Aantal m² per pallet | 35m² |
| Aantal stuks per m² | 21 stuks |
| Aantal stuks per pallet | 720 stuks |
| Sluiting | Enkel |
| Latafstand | 24,8 cm |
| Fabrikant | Wienerberger |
| KLEUR | Antraciet |
| Model | 44/993 Antraciet |
| Formaat | 22,1x30,4 cm |
| Aantal m² per pallet | 35m² |
| Aantal stuks per m² | 21 stuks |
| Aantal stuks per pallet | 720 stuks |
| Sluiting | Enkel |
| Latafstand | 24,8 cm |