Gerelateerde producten
Spécifications
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol TR 312 |
| Lengte | 600 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Dikte | 15 cm |
| Aantal per pak | 2 |
| Rd-waarde | 3.75 |
| Lambda waarde | 0.040 |
| Toepassing | Hellend dak |
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol TR 312 |
| Lengte | 600 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Dikte | 15 cm |
| Aantal per pak | 2 |
| Rd-waarde | 3.75 |
| Lambda waarde | 0.040 |
| Toepassing | Hellend dak |