Gerelateerde producten
Spécifications
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol Multifit 035 |
| Lengte | 900 m |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per pak | 1 |
| Rd-waarde | 1.70 |
| Lambda waarde | 0.035 |
| Toepassing | Plafond |
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol Multifit 035 |
| Lengte | 900 m |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per pak | 1 |
| Rd-waarde | 1.70 |
| Lambda waarde | 0.035 |
| Toepassing | Plafond |