Gerelateerde producten
Spécifications
| Fabrikant | Unilin |
| Toepassing | Plat Dak |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Rd-waarde | 2.70 |
| Lambda waarde | 0.022 |
| Platen per pak | 8 |
| Fabrikant | Unilin |
| Toepassing | Plat Dak |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Rd-waarde | 2.70 |
| Lambda waarde | 0.022 |
| Platen per pak | 8 |