Gerelateerde producten
Spécifications
| Product | PIR/PUR |
| Toepassing | Plat Dak |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Rd-waarde | 3.60 |
| Lambda waarde | 0.022 |
| Platen per pak | 6 |
| Product | PIR/PUR |
| Toepassing | Plat Dak |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Rd-waarde | 3.60 |
| Lambda waarde | 0.022 |
| Platen per pak | 6 |