Gerelateerde producten
Spécifications
| Fabrikant | Wienerberger |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| Type | Lijmblok |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 19 cm |
| Hoogte | 24,9 cm |
| Aantal per pallet | 48 |
| Aantal m² per pallet | 6 |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| Type | Lijmblok |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 19 cm |
| Hoogte | 24,9 cm |
| Aantal per pallet | 48 |
| Aantal m² per pallet | 6 |