Gerelateerde producten
Spécifications
| Fabrikant | Dumoulin |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| Lengte | 29 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Aantal per pallet | 216 |
| Aantal m² per pallet | 12,7 |
| druksterkte | 15 N/mm² |
| Fabrikant | Dumoulin |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| Lengte | 29 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Aantal per pallet | 216 |
| Aantal m² per pallet | 12,7 |
| druksterkte | 15 N/mm² |