Gerelateerde producten
Spécifications
| Fabrikant | Wienerberger |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| Type | Metselblokken |
| Lengte | 19 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Aantal per pallet | 500 |
| Aantal m² per pallet | 10 |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| Type | Metselblokken |
| Lengte | 19 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Aantal per pallet | 500 |
| Aantal m² per pallet | 10 |