Gerelateerde producten
Spécifications
| Fabrikant | Wienerberger |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| Type | Lijmblok |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Aantal stuks per pallet | 96 |
| Aantal m² per pallet | 12 |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| Type | Lijmblok |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Aantal stuks per pallet | 96 |
| Aantal m² per pallet | 12 |