Gerelateerde producten
Specificaties
| Fabrikant | Imerys |
| Kleur | Rood |
| Model | Monopole Vieux Nord |
| Formaat | 21,5x29,7 cm |
| Aantal m² per pallet | 27,5m² |
| Aantal stuks per m² | 22 stuks |
| Aantal stuks per pallet | 600 stuks |
| Sluiting | Enkel |
| Latafstand | 24,1 cm |
| Fabrikant | Imerys |
| Kleur | Rood |
| Model | Monopole Vieux Nord |
| Formaat | 21,5x29,7 cm |
| Aantal m² per pallet | 27,5m² |
| Aantal stuks per m² | 22 stuks |
| Aantal stuks per pallet | 600 stuks |
| Sluiting | Enkel |
| Latafstand | 24,1 cm |