Gerelateerde producten
Specificaties
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol TR 312 |
| Lengte | 1.40 m |
| Breedte | 45 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per pak | 2 |
| Rd-waarde | 1.50 |
| Lambda waarde | 0.040 |
| Toepassing | Hellend dak |
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol TR 312 |
| Lengte | 1.40 m |
| Breedte | 45 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per pak | 2 |
| Rd-waarde | 1.50 |
| Lambda waarde | 0.040 |
| Toepassing | Hellend dak |