Gerelateerde producten
Specificaties
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol TR 312 |
| Lengte | 400 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Dikte | 22 cm |
| Aantal per pak | 2 |
| Rd-waarde | 5.50 |
| Toepassing | Hellend dak |
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol TR 312 |
| Lengte | 400 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Dikte | 22 cm |
| Aantal per pak | 2 |
| Rd-waarde | 5.50 |
| Toepassing | Hellend dak |