Gerelateerde producten
Specificaties
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol Multifit 035 |
| Lengte | 700 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Aantal per pak | 1 |
| Rd-waarde | 2.25 |
| Lambda waarde | 0.035 |
| Toepassing | Plafond |
| Fabrikant | Knauf |
| Type | Glaswol Multifit 035 |
| Lengte | 700 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Aantal per pak | 1 |
| Rd-waarde | 2.25 |
| Lambda waarde | 0.035 |
| Toepassing | Plafond |