Gerelateerde producten
Specificaties
| Type | Glaswol Multifit 035 |
| Lengte | 410 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 18 cm |
| Aantal per pak | 1 |
| Rd-waarde | 5.10 |
| Lambda waarde | 0.035 |
| Toepassing | Plafond |
| Type | Glaswol Multifit 035 |
| Lengte | 410 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 18 cm |
| Aantal per pak | 1 |
| Rd-waarde | 5.10 |
| Lambda waarde | 0.035 |
| Toepassing | Plafond |