Gerelateerde producten
Specificaties
| Fabrikant | Dumoulin |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| Type | Metselblokken |
| Lengte | 29 cm |
| Breedte | 19 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Aantal per pallet | 96 |
| Aantal m² per pallet | 5,8 |
| Druksterkte | 15 N/mm² |
| Fabrikant | Dumoulin |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| Type | Metselblokken |
| Lengte | 29 cm |
| Breedte | 19 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Aantal per pallet | 96 |
| Aantal m² per pallet | 5,8 |
| Druksterkte | 15 N/mm² |