Gerelateerde producten
Specificaties
| Fabrikant | Wienerberger |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| Type | Lijmblok |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Aantal per pallet | 72 |
| Aantal m² per pallet | 9 |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Kwaliteit | Eerste keuze |
| Type | Lijmblok |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Aantal per pallet | 72 |
| Aantal m² per pallet | 9 |